Xeoma

15.1.16 (32 bits)

5.0

6

Bilgisayarınızda bir güvenlik kamerası ağı oluşturun

3.2k

Bu uygulamayı oyla

İster evde ister ofiste olsun, güvenlik önemlidir; ancak pahalı ekipman satın almak ya da size bunu yapması için dışarıdan bir şirket kiralamak zorunda kalırsanız, güvenlik kameraları ağı kurmanız oldukça pahalı olabilir. Daha ucuz bir seçenek, kendi ucuz kameralarınızı satın almak ve kendi sisteminizi oluşturmak için ücretsiz bir yazılım kullanmaktır.

Xeoma, birkaç dakika içinde komple bir güvenlik ağı yapılandırmanıza yardımcı olacak bir güvenlik uygulamasıdır. Program, herhangi bir modelle uyumlu olduğu için, farklı modülleri veya kameraları eklemeniz ve ona bir görev atamanız yeterlidir.

Yazılımın kendisi kameralarınızdan herhangi birini bir hareket dedektörüne dönüştürmenize yardımcı olacak, bu nedenle her kameradan monitörünüzde yayınlanan görüntüleri klasik bir güvenlik düzeninde görebileceksiniz.

Evinizi, işinizi izlemek ya da dizüstü bilgisayarınızı geride bırakmak ve hiç kimsenin kullanmaya çalışmadığından emin olmak için sistemi kullanın. Güvenliğiniz ihlal edilirse, uygulama bir e-posta veya kısa mesajla sizi uyaracaktır. Artı, Xeoma'nın yüklü olduğu başka bir bilgisayarı kullanarak kayıtlara uzaktan erişebilirsiniz.

Aslında, sisteminize, Xeoma'yı taşınabilir bir formatta başlatmak için programın yükleyicisini kullanabildiğinizden, istediğiniz zaman herhangi bir yerden erişebilirsiniz, ancak en iyi şey kameralarınıza bağlı olan bilgisayarda kurulu bırakmaktır.

Güvenlik sisteminizi geliştirmek isterseniz, Xeoma'yı kullanmak para ve emek tasarrufu yapmanıza yardım edecektir. Hiç şüphesiz harika bir uygulama.
Kısıtlamalar

Bu ücretsiz versiyon kısıtlı sayıda üniteye izin verir.

Uptodown X